Neler Yapıyoruz

Hizmetlerimiz

Etiket Baskı

Etiket Bir ürünün içerik bilgilerini sağlayan, ürünle ilgili bilgi verme amaçlı olan materyaldir. Ürünün imalat, satış, pazarlama üretim takip aşamalarında kullanılılan alanı çok çeşitli olup, isteğe göre üretilir.

Daha fazla oku

Outdor Reklamcılık

Açık Hava Reklamcılığı daha geniş kitleye hitap ettiği uzun vadede dönüşümü olan en çok tercih edilen güvenilir tanıtım faaliyetidir. Üretimi alanında müşteri kitlesinin gelişimi doğrultusunda hizmet vermektedir.

Daha fazla oku

Google AdWords

Adwords, Google’da her gün yapılan milyonlarca aramadan yararlanmanıza olanak sağlarken marka ve işletmeniz için çeşitli kampanya reklamları oluşturarak, sizi Google’da alakalı arama sonuçlarında üst sıralarda gösterir.

Devamını oku >

Promosyon

Ajanda & Defter, Kalem setleri, anahtarlıklar, usb bellek, ofis masaüstü setleri, mause pad, çanta, poşet ve iş elbiselerine kadar birçok ürün ile çalışma yapılmaktadır.Firmalarca göz ardı edilmemesi gereken bir detaydır.

Devamını oku >

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik aslında rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, ya da bu tip başka oluşumun hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını,imajını temsil eden kavram,yani şirket kimliğidir.

Devamını oku >

Sosyal Medya

Sosyal medya reklamcılığı, internette bulunan sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapılan her türlü reklam faaliyetine denir.İşletmeler de buna bağlı olarak sosyal medyada yer alarak markalarını büyük kitlelere duyuruyor.

Devamını oku >

Matbaa

Kartvizitten kataloga ihtiyacınız olan tüm Ekonomik Matbaa ürünleri bu kategoride. Uygun fiyatlı ve kaliteli baskılar ile tanışmanın tam zamanı. Hemen İhtiyacınız ürünü seçin ve siparişini hemen verin.

Devamını oku >

Web Tasarım

Bir araştırmaya göre kurumsal bir siteyi ziyaret eden bir kullanıcının sitede kalma süresi iki dakikadan az olmaktadır. Bu süre içerisinde ziyaretçinin beyninde ilgili kurum hakkında bir fikir oluşuyor.

Devamını oku >

Marka Tescil

Şirket veya ürün kimliğinizi yasal güvencelerle koruyun. Dünyada her yıl yüzbinlerce sahte / taklit ürün girişimi marka tescili ile önleniyor. Yetkisiz tabela konumlandırmalarının önüne geçiliyor.

Devamını oku >