Loading..

HAKKIMIZDA

1999 yılından beri bu reklam sektörün içinde Rain Ajansın ilk oluşum sürecinde firmamız için “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Daha Fazla Oku

İletişim

Şimdi Ara

+90 539 786 83 43

Lokasyon

Atatürk Mh.31104 Sk. No:29/19 Merkez Mezitli MERSİN, Mersin /Türkiye

E-mail

info@rainajans.com

CEPHE TABELALARI

Image

CEPHE TABELALARI

Bir firmanın kendini tanıtması için öncelikle reklama ihtiyacı vardır. Kurumsal kimlik kazanmak isteyen firmalar, kaliteli bir görünüm kazanmak amacıyla kendilerini en doğru şekilde yansıtan tabelaya yönelmektedir. Cephe reklam tabelası, birçok firmanın tercih ettiği bir tabela çeşididir. İşyerlerinde genellikle cephede bulunduğu için ismine cephe tabelası denilmektedir.

Tabela kurumun ne iş yaptığını açık bir şekilde göstermelidir. Logo ile kullanıldığı zaman daha verimli bir şekle gelmektedir.

Cepheler için reklam tabelaları sadece tasarımsal olarak değil, kullanılan malzeme de son derece önemlidir. Bu malzemeler hava şartlarına karşı dayanıklı olmalıdır. Güneşten solmaması, yağmurdan etkilenmemesi gerekmektedir. Aksi takdirde kullanışlı bir tabela olmaz ve sık aralıklarla değiştirmek gerekir.

YARATICI VE UZMAN EKİP

Arda UYGUR
Grafik Tasarım & 3D Uygulama
Buse DEMİR
Yönetici & Danışman
Hasan SÜRAL
CEO & Müşteri İlişkileri
Ayşe SOLMAZ
Web Tasarımcı
GERİ
İLERİ