Loading..

HAKKIMIZDA

1999 yılından beri bu reklam sektörün içinde Rain Ajansın ilk oluşum sürecinde firmamız için “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Daha Fazla Oku

İletişim

Şimdi Ara

+90 539 786 83 43

Lokasyon

Atatürk Mh.31104 Sk. No:29/19 Merkez Mezitli MERSİN, Mersin /Türkiye

E-mail

info@rainajans.com

KURUMSAL KİMLİK

Image

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik, bir firmanın, vakfın veya kurumun hem şirket içinde hem de şirket dışında davranışını, duruşunu ve imajını temsil eder. Kurumsal kimlik bir kurumun dış ve iç dünyadan görülen yüzüdür. Yani şirketin kimliği olur.

Kurumsal kimlik kurumlarda ortaya çıkabilecek olan kimlik sorunlarını yok eder. Ayrıca iyi tasarlanmış bir kurum kimlikleri, şirketlerin hitap edilen hedef kitlenin ya da müşterilerin gözünde firmaların saygınlığının artmasını, prestij kazanmasını sağlar. Aynı zamanda akılda kalıcı ve etkili bir şekilde oluşturulan kimlikler firmalar tarafından da beğenildiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni arttırır. Bu şekilde firmaların akıllarda daha çok yer etmesine imkân sağlar.

Kurumsal marka kimlik kazanma sürecinizde Rain Ajans olarak sizlere doğru stratejik adımlarla hizmet verilmektedir. Kendinizi işinin ehli kişilere bırakarak markanızın kurumsal kimlik kazanmasını sağlayabilirsiniz.

 

YARATICI VE UZMAN EKİP

Arda UYGUR
Grafik Tasarım & 3D Uygulama
Buse DEMİR
Yönetici & Danışman
Hasan SÜRAL
CEO & Müşteri İlişkileri
Ayşe SOLMAZ
Web Tasarımcı
GERİ
İLERİ