Loading..

HAKKIMIZDA

1999 yılından beri bu reklam sektörün içinde Rain Ajansın ilk oluşum sürecinde firmamız için “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Daha Fazla Oku

İletişim

Şimdi Ara

+90 539 786 83 43

Lokasyon

Atatürk Mh.31104 Sk. No:29/19 Merkez Mezitli MERSİN, Mersin /Türkiye

E-mail

info@rainajans.com

WEB SİTESİ

Image

İşletmelerin Neden Profesyonel Web Tasarımına İhtiyacı Var?

Günümüzde bir ürün ya da hizmet hakkında bilgi almak için önce internet üzerinde arama yapılıyor. Dolayısıyla artık bir işletme için web sitesinin ne kadar önemli olduğu tartışılmaz bir gerçek haline geldi. Bir işletmenin, web sitesi ya da online bir varlığa sahip olmadan rakiplerine karşı başarı sağlayabileceği günler çoktan geride kaldı. Hemen hemen tüm sektörlerde işletmeler günümüzün tüketici alışkanlıklarını da göz önünde bulundurarak web sitelerini oluşturmaya başladılar. Sektörden bağımsız olarak da, rekabet arttıkça işletmelerin bu rekabette başarılı olabilmek için atması gereken adımlar profesyonellik ihtiyacını kendiliğinden getirmeye başladı diyebiliriz. Yani artık rakiplerinizden bir adım öne çıkabilmek için web sitesine sahip olmanız değil, profesyonelce hazırlanmış ve etkili web sitesine sahip olmanız gerekiyor. Tam da bu nedenle işletmeler profesyonel web tasarım hizmetlerine ihtiyaç duyuyor.

İyi tasarlanmış, profesyonel içeriklere sahip bir web sitesi ziyaretçilerin sayfada daha fazla kalmalarını sağlar. Sayfada daha fazla zaman geçiren ziyaretçiler ürün veya hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olur ve müşteriye dönüşme ihtimalleri de bir o kadar artar. Bir web sitesinde, ziyaretçiler üzerinde olumlu bir etki bırakabilmek için yüksek kaliteli görseller, hızlı ve kolay ulaşılabilen sayfalar ve anlaşılır / tüketicilerin sorularına yanıt veren içerikler bulunmalıdır. Web tasarımı, genel kanının aksine düşünüldüğü kadar basit değildir. Web sitesi işletmelerin online vitrinleridir ve bu vitrin özenle, marka kimliği ile uyumlu olacak şekilde geliştirilmelidir. 

YARATICI VE UZMAN EKİP

Arda UYGUR
Grafik Tasarım & 3D Uygulama
Buse DEMİR
Yönetici & Danışman
Hasan SÜRAL
CEO & Müşteri İlişkileri
Ayşe SOLMAZ
Web Tasarımcı
GERİ
İLERİ